O Firmie

HALEXO Firmie

HALEX


Dowiedz się o nas więcej!

HALEX to firma rodzinna, istnieje na rynku od 1980 roku. Od 1995 roku zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej. Następnie do naszej oferty dołączyliśmy bramy garażowe, ogrodzenia i automatykę, które w chwili obecnej są naszym wiodącym przedmiotem sprzedaży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i rosnącym potrzebom klientów z roku na rok poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty.

Nasze doświadczenie zapewnia kompleksową obsługę w zakresie: fachowego doradztwa technicznego, bezpłatnych pomiarów, wycen, transportu, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni jak i firmy, instytucje oraz deweloperzy. Od kilku lat współpracujemy z wieloma wspólnotami mieszkaniowymi w Bielsku-Białej, zapewniając im serwis bram oraz automatyki.

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych producentów takich, jak WIŚNIOWSKI, BENINCA, FAAC czy SOMFY oraz produkty naszej marki. Posiadamy zaplecze ślusarskie, które pozwala nam produkować bramy ogrodzeniowe, balustrady, poręcze i inne konstrukcje stalowe. Współpracujemy z ocynkowaniami, lakierniami co daje nam możliwość stworzenia produktu na najwyższym poziomie. Na Państwa życzenie, w miarę możliwości, możemy dostarczyć towary innych firm, bo zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Pamiętamy, że każdy klient jest dla nas ważny, a zadowolony jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a wszystkim tym, którzy już obdarzyli nas zaufaniem, DZIĘKUJEMY i ZAPRASZAMY PONOWNIE.

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW!


Zapraszamy do odwiedzenie strony internetowych naszych partnerów handlowych.
FAAC
84220_logo
somfy logo
tousek logo
proxima logo
BETAFENCE
Wiśniowski

„Płacąc za dużo traci się trochę pieniędzy i to wszystko.
Płacąc za mało można stracić wszystko, gdyż kupiony
przedmiot nie spełnia przeznaczonego mu zadania.
W myśl reguł gospodarki nie można uzyskać dużej
wartości za małe pieniądze.”

John Ruskin – angielski ekonomista